Warszawska grupa PaT - Grupy i liderzy - Profilaktyka a Ty

Grupy i liderzy

Warszawska grupa PaT

Warszawa - reaktywacja

Tutaj wszystko się zaczęło. Zanim PaTowe szaleństwo ogarnęło całą Polskę, kolebka programu mieściła się w Warszawie. Potem trochę się zmieniło... Tutejsi wolontariusze (początkowo głównie aktorzy Sceny 07) pomagali rozwijać ideę PaTu w kraju, przez co działania warszawskie nieco ucichły. Jednak nie na długo! Od października minionego roku Warszawska Grupa PaT przeżywa swój renesans. Kilkanaście osób - zarówno przybyłych tu studentów, jak i rdzennych warszawiaków z liderem PaT Dorotą Nakonieczną na czele, odnowiło działania. 

Stołeczna grupa nieco różni się od innych. Głownie ze względu na to, że składa się z doświadczonych liderów i członków grup powstałych wcześniej w innych miastach. Dzięki temu, korzystamy z wielu różnych doświadczeń związanych z prowadzeniem zespołów w Polsce.
W związku z tym, że warszawska grupa działa na rzecz Warszawy od niedawna, większość naszych pomysłów i aktywności jest w fazie planów. Na szczęście ruszamy ze wzmocnioną siłą.

Kilka miesięcy temu wystartowały działania Ursynowskiej Grupy PaT, którą opiekują się Tomek Siniew, Kasia Zubrzycka i Mateusz Rudaś. Casting na Ursynowie stworzył wspaniałą grupę młodych ludzi, którzy zagrali „Sekret” w Multikinie. Utworzenie kolejnych grup dzielnicowych to dalszy cel działań naszej grupy. Tymczasem przygotowujemy się do szkolenia Liderów PaT w Warszawie!

 

Aleksandra Stępniak
Zespół warszawskiego lidera PaT

 

 

Powrót na górę strony