100 lat PaT w Chełmie! - Inicatywy lokalne - Profilaktyka a Ty

Inicatywy lokalne

100 lat PaT w Chełmie!

W dniach 15 - 22 listopada 2011 roku  w Chełmie odbyła się realizacja oraz premiera spektakli „Blackout” Grażyny Małkowskiej  i „Sekret” Izy Rękawek, przeprowadzona w ramach programu pilotażowego PaT/E. Dokładnie rok później, 17 listopada 2012 roku, miało miejsce rocznicowe spotkanie chełmsko – krasnostawskich PaTowiczów. W świetlicy Komendy Miejskiej Policji w Chełmie, wspólnie z koordynatorem programu PaT na Lubelszczyźnie, podinsp. Mariuszem Rozwodem oraz rzecznikiem prasowym KMP, mł. asp. Ewą Czyż, powróciliśmy myślami do wydarzeń sprzed roku. Wystarczyło trochę zdjęć, kilka filmików i obecność tych samych osób, aby każdy poczuł niepowtarzalny klimat tamtych dni. Wspominanie wspólnie przeżytych chwil było przyczyną niejednej gorącej łzy…

Aby to spotkanie, było także wielokrotnie odtwarzane, nie tylko w myślach, ale także na ekranie, postanowiliśmy nakręcić mini Lipdub. Wideoklip jest zbiorem scen, przedstawiających kolejno etapy ubiegłorocznej realizacji. Za kamerą po raz kolejny stanął Mikołaj Trochimiuk.

Zapraszamy do oglądania : http://www.youtube.com/watch?v=FFL-pD-9kSU&feature=youtu.be

Podczas spotkania wielokrotnie tańczyliśmy belgijkę i śpiewaliśmy PaTowski hymn… Nie pierwszy i nie ostatni raz w Chełmie!


Paulina Prokopiuk - Lider PaT w Krasnymstawie

Powrót na górę strony