Nowe inicjatywy grupy PaT z Pelplina - Inicatywy lokalne - Profilaktyka a Ty

Inicatywy lokalne

Nowe inicjatywy grupy PaT z Pelplina

Czas na Starogard Gdański i Owidz

16 listopada 2012 r. wyruszyliśmy o godz. 07:05 do Starogardu Gdańskiego, gdzie w I Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej – Curie pokazaliśmy dwa spektakle: „Moja Victoria” w reżyserii Korneli Weronieckiej, oraz „Eleferia” wyreżyserowana przez Mikołaja Gajdę, promujące casting do Starogardzkiej grupy PaT.

W I LO zaprezentowaliśmy trzy takie przedstawienia, w trakcie których miał okazje przemawiać pan Tomasz Szuty ze Starogardzkiej Policji, który opowiadał o konsekwencjach prawnych posiadania oraz rozprowadzania narkotyków. O programie PaT opowiedziała koordynatorka grupy PaT Pelplin Magdalena Myszka oraz lider – Mikołaj Gajda.
Wszyscy byliśmy pełni przejęcia i entuzjazmu, ale daliśmy z siebie wszystko, co ku naszej radości doceniła publiczność przed którą graliśmy.

Po każdym spektaklu Mikołaj przekazywał informacje na temat Castingu do grupy PaT Starogard, który odbędzie się 21 listopada 2012 roku w I LO im. Marii Skłodowskiej – Curie w Starogardzie Gdańskim o godz. 17:00, na który serdecznie zapraszamy! Będzie on przeprowadzony przez Pelplińską grupę PaT wraz z panem Mariuszem Szwochem, przyszłym koordynatorem starogardzkiej grupy PaT.

Następnie wyruszyliśmy w dalszą drogę do technikum w Owidzu, gdzie również przedstawiliśmy trzy razy nasze spektakle. Atmosfera, która towarzyszyła nam przez cały czas była po prostu magiczna, bo PaT, to niezwykli ludzie z którymi zawsze miło spędza się czas. Zmęczeni, ale i zadowoleni z całego dnia wróciliśmy z powrotem do Pelplina.
Mamy nadzieję, że zachęciliśmy jak najwięcej osób do udziału w castingu, bo właśnie taki był cel tych działań.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy na casting do spektaklu „Sekret”. 21. listopada 2012 r., o godzinie 17:00 w I LO im. Marii Skłodowskiej – Curie!


Tekst i zdjęcia: Grupa PaT Pelplin
 

Powrót na górę strony