Deklaracja Akademicka PaT w Łomży - Wydarzenia - Profilaktyka a Ty

Wydarzenia

Deklaracja Akademicka PaT w Łomży

Data publikacji 15.05.2012

Deklarację podpisała Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości

Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży jest siódmą uczelnią w kraju, która podpisała z programem PaT Deklarację Akademicką. Działanie to skierowane zostało do studentów Uczelni z ideą zaangażowania jak największej liczby osób w aktywne formy budowania świata bez uzależnień.

Koordynatorem programu PaT został dr Krzysztof Sychowicz, Zastępca Dyrektora Instytutu Społeczno-Humanistycznego. Głównymi uczestnikami programu będą studenci kierunku „praca socjalna”. Jednym z elementów współdziałania, będzie udział studentów w wyjazdach warsztatowych, jako formy odbywania praktyk zawodowych.

Porozumienie ze strony Uczelni podpisała Prorektor ds. Dydaktyki i Spraw Studenckich dr Krystyna Leszczewska.


Osoby zainteresowane programem PaT w PWSIiP w Łomży, zapraszają do kontaktu: koordynator projektu dr Krzysztof Sychowicz oraz Paweł Gałczyk.

Po uroczystym podpisaniu Deklaracji, szef programu PaT był gościem Radia „Nadzieja”, które z troską wspiera młodych ludzi oraz ich rodziców. To właśnie na tej antenie prowadzona jest przez Olę i Emkę audycja „PaT CAFE”, którą promuje Radio TRAP. Bardzo dziękujemy!

 

Zdjęcia Monika Kaiser-Maciejczak

Powrót na górę strony